środa, 21 sierpnia 2013

Konkurs na hatak.pl do wygrania książka "Miasto kości" - w okładce filmowej

Hatak.pl razem z wydawnictwem MAG przygotowali konkurs, w którym można wygrać książkę "Miasto kości" w okładce filmowej. Niebawem w kinach adaptacja powieści pt. "Dary Anioła: Miasto kości".


Co należy zrobić?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem i odpowiedzieć na pytania:

1. Jaką rolę w filmie gra Jonathan Rhyes Meyers?

2. Gwiazda "Miasta kości" Lilly Collins swego czasu grała baśniową postać. Podaj tytuł filmu.

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres konkurs@hatak.pl do 23 sierpnia do godziny 23:50. W temacie prosimy podać: Dary Anioła. Wśród prawidłowych zgłoszeń wylosujemy kody do gry na PC.

SPONSOREM NAGRÓD JEST WYDAWNICTWO MAG
Tysiące lat temu Anioł Razjel zmieszał swoją krew z krwią mężczyzn i stworzył rasę Nephilim, pół ludzi, pół aniołów. Mieszańcy człowieka i anioła przebywają wśród nas, ukryci, ale wciąż obecni, są naszą niewidzialną ochroną.
Nazywają ich Shadowhunters.

Shadowhunters przestrzegają praw ustanowionych w Szarej Księdze, nadanych im przez Razjela. Ich zadaniem jest chronić nasz świat przed pasożytami, zwanymi demonami, które podróżują między światami, niszcząc wszystko na swej drodze. Ich zadaniem jest również utrzymanie pokoju między walczącymi mieszkańcami podziemnego świata, krzyżówkami człowieka i demona, znanymi jako wilkołaki, wampiry, czarodzieje i wróżki. W swoich obowiązkach są wspomagani przez tajemniczych Cichych Braci. Cisi Bracia mają zaszyte oczy i usta i rządzą Miastem Kości, nekropolią znajdującą się pod ulicami Manhattanu, w której leżą martwe ciała zabitych Shadowhunters. Cisi Bracia prowadzą archiwa wszystkich Shadowhunters, jacy kiedykolwiek żyli. Strzegą również Mortal Instruments, trzech boskich przedmiotów, które anioł Razjel powierzył swoim dzieciom. Jednym z nich jest Miecz. Drugim Lustro. Trzecim Kielich.Od tysięcy lat Cisi Bracia strzegli Mortal Instruments. I było tak aż do Powstania, wojny domowej, która niemal na zawsze zniszczyła tajemny świat Shadowhunters. I mimo że od śmierci Valentine’a, Shadowhuntera, który rozpoczął wojnę, minęło wiele lat, rany, jakie zostawił, nigdy się nie zabliźniły.
Od Powstania minęło piętnaście lat. Jest upalny sierpień w tętniącym życiem Nowym Jorku. W podziemnym świecie szerzy się wieść, że Valentine powrócił na czele armii wyklętych.
A Kielich zaginął...

Pierwsza część ekranizacji bestsellerowej powieści Cassandry Clare Miasto Kości w kinach już 21 sierpnia 2013! W rolach głównych: Lily Collins, Jamie Campbell-Bowen, Lena Headey i Jonathan Rhys-Meyers. Premiera książki 16 sierpnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...