środa, 21 sierpnia 2013

Meyers znowu jako zły. Jego bohater z filmu "Dary Anioła: Miasto kości" skradnie Wasze serca?


We "Wszystko gra" zagrał trenera tenisa i przy okazji wyrachowanego mordercę, w "Dynastii Tudorów" był samym Henrykiem VIII, będzie też Draculą w serialu o tym samym tytule. W "Dary Anioła: Miasto kości" ponownie jest czarnym charakterem.

Valentine Morgenstern (bohater Jonathana Rhysa Meyersa) to główny złoczyńca całej serii. Jest potężnym Nocnym Łowcą - niezmiernie inteligentnym, przystojnym, żądnym władzy oraz uwielbiającym manipulowanie innymi. Ze względu na radykalne plany - chciał z pomocą boskiego Kielicha stworzyć armię Nocnych Łowców i dokonać anihilacji całego Podziemia, pozostawiając ludzi i ich świat bez ochrony przed demonami - Valentine stał się głównym wrogiem zarówno wszystkich mieszkańców Podziemia, jak i kasty Nocnych Łowców.


W trakcie kolejnych stuleci Nocni Łowcy podzielili się na dwie frakcje: tych, którzy wierzą, że ich zadaniem jest bezinteresowna ochrona świata przed demonami oraz tych, którzy uważają, że powinni zostać nagrodzeni za podejmowane ryzyko. Valentine należy do drugiego obozu, a jego makiaweliczne intrygi mają na celu zaburzenie funkcjonowania zależności pomiędzy światem Przyziemnych a Podziemiem. Jego złowrogość kryje się w jego uroku osobistym. Reprezentuje wszystko, czym nie powinni być Nocni Łowcy, a jednak zdołał nakłonić tylu z nich do podążenia za nim ścieżką ciemności. Przez większość filmu miejsce pobytu Valentine'a pozostaje nieznane, ale jego cień kładzie się na wszystkim, co dzieje się na ekranie.
Samo jego imię wystarczy, by człowieka przeszły dreszcze - przyznaje producent filmu, Robert Kulzer. Kiedy Clary zaczyna śledztwo w sprawie zniknięcia swojej mamy, co chwilę pojawiają się wzmianki o Valentine'ie. Tworzy się napięcie, które zostaje rozładowane dopiero w momencie, kiedy złoczyńca pojawia się na scenie.

Współczesny Nowy Jork. Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia.
źródło

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...