piątek, 2 sierpnia 2013

"Dary Anioła: Miasto Kości" w Multikino&GalaCzekaliście z utęsknieniem na kolejne tomy "Harrego Pottera"? Odliczaliście dni do premiery "Zmierzchu"? Nie możecie doczekać się ekranizacji kolejnej części "Igrzysk Śmierci"? Mamy dla Was jeszcze jedną sagę, która przewyższa wszystkie, jakie do tej pory kochaliście.
Właśnie tak magazyn Multikino&Gala zaprasza na premierę filmu "Dary Anioła: Miasto Kości", która odbędzie się w już środę, 21 sierpnia!

W magazynie możecie przeczytać między innymi porównanie tej sagi do innych, (takich jak "Harry Potter", czy "Igrzyska śmierci") jak i ich podobieństwach oraz różnicach. Nie zabrakło tam również kilka słów o autorce sagi "Dary Anioła" oraz o odtwórczyni głównej roli Clary, Lily Collins.

Razem z gazetą, której koszt wynosi 1,99 złotych dostaniecie kupony promocyjne (Poranki dla najmłodszych, Kino na ocasach, Koncerty oraz Ices Latte). Dodatkowo przy zakupie dowolnego zestawu Coca-cola kupon na bilet za 10 złotych na film 2D lub na film 3D (puls dodatkowa opłata za wypożyczenie okularów). Kupon będzie można zrealizować w kolejne poniedziałki w ciągu 30 dni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...