czwartek, 8 sierpnia 2013

Data premiery soundtracku „Miasta Kości” w Polsce!

Wreszcie mamy potwierdzenie daty, od kiedy w Polsce będziemy mieć szansę zakupu soundtracku z filmu "Dary Anioła: Miasto Kości". Otóż krążek będzie do kupienia już od 20 sierpnia, a zapłacimy za niego 54.99 zł., jak podaje na swojej stronie Empik:


Album promuje nagranie „Almost Is Never Enough", które specjalnie na potrzeby filmu wykonuje wyjątkowy duet - Ariana Grande i Nathan Sykes z The Wanted! Oprócz tego, na płycie pojawiają się również utwory takich gwiazd jak Demi Lovato, Jessie J, Colbie Caillat, a także całe mnóstwo obiecujących młodych talentów. Muzyka jest zdecydowanie integralną częścią filmu, dodając jeszcze dramaturgii w kluczowych momentach akcji. 
Film został oparty na motywach bestsellerowej powieści fantasy dla młodzieży – „The Mortal Instruments: City of Bones", która w Polsce sprzedała się w ponad 100 tysiącach egzemplarzy!!! 
Współczesny Nowy Jork. Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia… 
Lista utworów:
1. Zedd "Into The Lair"
2. Ariana Grande & Nathan Sykes of The Wanted "Almost is Never Enough" ( soundtrack version )
3. AFI "17 Crimes (LA Riots Remix)"
4. Demi Lovato "Heart By Heart"
5. Colbie Callait "When The Darkness Comes"
6. Seven Lions with Myon & Shane 54 featuring Tove Lo "Strangers"
7. Jessie J "Magnetic"
8. Pacific Air "Bear"
9. He Is We featuring Owl City "All About Us"
10 Bassnectar "Calling From Above (Edit)"
11. Bryan Ellis "Strange Days"
Planujecie zakup soundtracku? Czy też może cena was odstrasza?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...