środa, 21 sierpnia 2013

Lena Headey w filmie "Dary Anioła: Miasto kości"


Ma na koncie udział w filmach "Noc oczyszczenia", "300" i "Nieustraszeni Bracia Grimm" ale zasłynęła kreacją królowej Cersei w znakomitej adaptacji "Gry o Tron". Lena Headey jest ulubienicą fanów fantasy i science-fiction. Najnowszy hit z jej udziałem - "Dary Anioła: Miasto kości" wchodzi na ekrany kin już dziś!

Brytyjska aktorka święcąca sukcesy w serialu telewizyjnym "Gra o tron", Lena Headey wcieliła się w "Darach Anioła: Mieście kości" w rolę matki głównej bohaterki (Lily Collins). Jak wyznają twórcy filmu, od samego początku znajdowała się na szczycie ich obsadowej listy życzeń. Na początku filmu widzimy jej postać, Jocelyn Fray prowadzącą normalne życie artystki na Brooklynie. Kobieta porzuciła świat Nocnych Łowców.
Trzyma swoją przeszłość w tajemnicy przed córką, ponieważ chce ją uchronić od niebezpieczeństwa. W grę wchodzą siły ciemności, a ona nie chce, żeby jej córka musiała przeżywać to, co ona sama przeżyła. Chce dla niej normalnego życia - wyjaśnia Headey. - Rzuciła nawet na córkę magiczne zaklęcie blokujące jej pamięć i wspomnienia z Podziemia.


Aktorka wyczekuje z niecierpliwością pracy przy kolejnych częściach filmowej serii.
Nigdy jeszcze tak dobrze mi się nie pracowało z reżyserem - Harald ekscytował się pomysłami aktorów i pozwalał nam eksperymentować. Dzięki temu stworzył wspaniałe środowisko pracy, co przełożyło się na sam film. Wartością dodaną jest fakt, że stworzyliśmy film, który mój syn będzie mógł już niedługo obejrzeć.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...