niedziela, 3 maja 2015

Rola Isabelle i Simona w serialu na podstawie DA obsadzona!


Producenci serialu na podstawie „Darów Anioła” poinformowali, że w postać Simona wcieli się Alberto Rosende, a w rolę Isabelle, Emeraude Toubia! „Shadowhunters” ma zadebiutować w 2016 roku na kanale ABC Family.

„Shadowhunters” to drugie podejście do ekranizacja światowego bestsellera, sprzedanego w Polsce w ilości ponad 100 tysięcy egzemplarzy. Współczesny Nowy Jork. Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia…(opis by filmweb.pl)

1 komentarz:

  1. Izzy jest zdecydowanie lepsza niż ta filmowa :D Co do Simona to ten i ten są ok, czekam z niecierpliwością na ten serial ^^

    P.S. Jeśli lubisz parę Magnus&Alec zapraszam do mnie na http://malecszklanypantofelek.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...