czwartek, 15 października 2015

Data premiery „Shadowhunters”

"Shadowhunters", serial fantasy zainspirowany serią "Dary Anioła" Cassandry Clare, zadebiutuje na początku przyszłego roku.


Pierwszy odcinek serialu „Shadowhunters” zostanie wyemitowany na antenie Freeform (obecne ABC Family) 12. stycznia przyszłego roku. Godzina emisji serialu to 21:00 ET.  Wcześniej, bo 6 grudnia br., zostanie wyemitowany program „Making of Shadowhunters”.

Fabuła „Shadowhunters” skupia się na 18-letniej Clary Fray, która w swoje urodziny odkrywa, że nie jest tym, za kogo się uważała, ponieważ pochodzi z rodu Nocnych Łowców – hybrydy aniołów i ludzi, które polują na demony. Kiedy jej matka Jocelyn zostaje porwana, Clary wkracza do świata polowania na demony z tajemniczym Jacem i swoim najlepszym przyjacielem Simonem. Żyjąc z wróżkami, warlockami, wampirami i wilkołakami, Clary wyrusza w podróż, by odkryć swoją przeszłość i zobaczyć, co kryje przed nią przyszłość.

W serialu występują m.im. Katherine McNamara (Clary Frey), Dominic Sherwood, Harry Shum, Jr., Matthew Daddario, Emeraude Toubia, Alberto Rosende i Isaiah Mustafa.


Serial powstał na podstawie serii Cassandry Clare pt. „Dary anioła”, która rozpoczyna się powieścią „Miasto kości”. Książka ta doczekała się w 2013 roku ekranizacji w reżyserii Haralda Zwarta.
źródło

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...